Skip to Content

WITAMY NA SCENIE SYOSS

Ostatni przystanek w ramach edukacji i porad eksperta włosów. Cel jaki nam przyświeca to sprawienie, aby Twoje włosy były w jak najlepszej kondycji dzięki naszym profesjonalnym produktom i radom eksperta co do ich stosowania.

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoją rutynę pielęgnacji włosów, nauczyć się nowych technik stylizacji, czy po prostu znaleźć idealny produkt dla swojego rodzaju włosów, Scena Syoss obejmuje wszystkie te zagadnienia.

TUTORIALE

You need to accept cookies to play this video

Technologia SYOSS Plex-in-Oil w naszej masce pielęgnacyjnej po koloryzacji Oleo Intense otacza włókna włosów jak tarcza, aby przywrócić im siłę i poprawić ich strukturę. W połączeniu z 4 japońskimi olejami zapewnia doskonałe odżywienie włosów, pozostawia je aksamitnie gładkie i pełne luksusowego blasku. Intensywnie pielęgnuje włosy po koloryzacji, dla zdrowo wyglądających i mocnych włosów.

ODKRYJ NASZE PRODUKTY

FAQs

Wszystko zależy od stanu i kondycji włosów. Zabieg koloryzacji, zgodnie z naszą rekomendacją, można wykonywać nie częściej niż co dwa tygodnie. Natomiast czas pomiędzy zabiegami należy wykorzystać na odpowiednią pielęgnację włosów, wykorzystując do tego celu np. Syoss Oleo. Pamiętaj, że jeżeli Twoje włosy były już wcześniej barwione i widoczny jest odrost należy wybrać odpowiednią procedurę ich barwienia, wszystko znajdziesz w instrukcji użycia.

Należy zwracać uwagę do jakiego wyjściowego koloru włosów rekomendowany jest dany produkt, czy jest odpowiedni do włosów posiwiałych i w jakim stopniu. Należy odczekać przynajmniej 2 tygodnie pomiędzy zabiegami, a jeśli zastanawiasz się pomiędzy dwoma odcieniami: jaśniejszym i ciemniejszy, wybierz ten pierwszy.

Włosy poddawane zabiegom chemicznym: barwieniu czy rozjaśnianiu należy właściwie pielęgnować. Rytuał pielęgnacyjny powinien się składać z kilku etapów. Podstawowej pielęgnacji, czyli stosowanie szamponu i odżywki oraz zgodnie z bieżącą potrzebą produktów silniej działających np. masek czy olejków Produkty te należy stosować z dostosowaną przez siebie częstotliwością. Pamiętaj, że produkty silniej pielęgnujące możesz nakładać na same końce, nie ma potrzeby przy każdym użyciu aplikować ich na całą długość włosów.

Farby Syoss to tzw. 3 poziom barwienia. Efekty kolorystyczne będą zależały od wyjściowego koloru włosów i będą stanowiły sumę koloru początkowego i koloru mieszanki barwiącej (poza odcieniami rozjaśniającymi). Zatem nie uzyskasz koloru jaśniejszego od wyjściowego (poza odcieniami rozjaśniającymi). Niewłaściwy dobór produktu (wbrew rekomendacji) może sprawić, że efekty kolorystyczne będą mało widoczne. Wybierając produkt do koloryzacji, zawsze zwracaj uwagę do jakiego wyjściowego koloru jest on rekomendowany i jakie efekty kolorystyczne można za jego pomocą uzyskać. Jeśli zastanawiasz się pomiędzy podobnymi odcieniami, jednym nieco jaśniejszym drugim nieco ciemniejszy, wybierz ten pierwszy. Postępuj zgodnie z instrukcją użycia i wszystkimi zawartymi tam wskazówkami.